‘Galerie’

Animace fixem na tabuli

Středa, 12 května, 2010

Animace fixem na tabuliDíky omyvatelné tabuli a fixům si děti užili spoustu legrace při kreslení a animovaní. Kája si zkusila animovat čas a Bára v další hodině vymyslela hezkou animaci na téma „Reklama pro internetovou službu“. Vybrala si vyhledávání na Google.cz. Animace bohužel zůstala nedokončená, ale můžete si prohlédnout jednoduchý storyboard, který vám možná napoví, jak to dopadlo.

(Pokračování textu…)

Modelínové postavičky

Pátek, 23 dubna, 2010

modelinova_zviratkaBěhem posledních dvou setkání děti modelovaly postavičky a zvířátka. K nim si vymyslely příběh a ten zanimovaly. Animaci dokončovali v počítači. Každý dostal svou sadu obrázků (fází) animace a mohl je zpracovat podle své vlastní fantazie.

(Pokračování textu…)

Animace nakreslené v počítači

Pátek, 23 dubna, 2010

pocitacova animaceDominik a Vojta se věnovali kreslení v programu Malování a animování v Movie Makeru a GIFAnimatoru. Následující animece jsou výsledkem jejich práce.

(Pokračování textu…)

Flipbooky od Báry

Pátek, 23 dubna, 2010

flipbookMini galerie flipbooků, které Bára dělala doma a přinesla nám je ukázat. Jedná se o příběh myšky, která touží po sýru, člověka uneseného ufony a jedna variace na Jurský park. Moc se jí povedly, chválím :).

(Pokračování textu…)

Kreslený avatar

Úterý, 16 března, 2010

Kreslený avatarBěhem dneška jsme vytvořili čtyři kreslené animace na téma „Můj avatar“. První je Dominikova šelma kočkovitá, následuje Vojtou nakreslený obličej, Kájina Ptakočka a Bářina v počítači kreslená kočička Kitty.

(Pokračování textu…)